آگاهی از تکنولوژی های بکار رفته در هر صفحه وب بدون هیچ تخصصی
بدون هیچ وقت تلف کردن و دانش خاصی از سیستم های مدیریت محتوا و تکنولوژی های استفاده شده در یک وب سایت اطلاع پیدا کنید...
۲۴ ابزار مفید برای انتخاب و یا بررسی دامنه وب سایت
انتخاب یک دامین خوب آسان نیست، اما با ابزار های آنلاینی که در این پست به شما معرفی می شود می توانید خودتون از عهده انتخاب و مدیریت یک دامنه بر آیید...
چگونه از خوانده شدن ایمیل های مهمی که می فرستیم باخبر شویم
ممکن است برای هر فردی موقعیت هایی بوجود بیاد تا ایمیل های خاص و مهمی رو بفرسته و هر لحظه منتظر خونده شدن آن توسط طرف مقابل یعنی گیرنده و جوابش باشه، مثلا: پروپوزال های دانشجویی رو واسه اساتید فرستادن و ... برای اینکه بفهمیم نامه هایمان خونده شده یا نه با ما همراه باشید ...
منابع آزمون کارشناسی ارشد ۶ گرایش مهندسی برق + ۴ گرایش مهندسی فناوری اطلاعات
مخابرات، الکترونیک، قدرت، کنترل، مکاترونیک و بیوالکترونیک از گرایش های برق و تجارت الکترونیک، امنیت اطلاعات، شبکه های کامپیوتری و مهندسی فناوری اطلاعات از گرایش های آی تی
جلوه گوشه گرد div ها در طراحی صفحه وب
نحوه طراحی وب، استفاده به جا از تصاویر و جلوه های ویژه عامل مهمی در جلب توجه بازدید کننده و حفظ آن است. اگر کاربر وب از جلوه بصری بکار رفته و محتوا راضی باشد حتما باز هم سراغ آن صفحه وب خواهد رفت. با ما همراه باشید ...
ثبت سایت در موتور های جستجو
اکثر ترافیک وب سایت ها از دل جستجو های اینترنتی بدست می آید، بنابراین ثبت درست آدرس صفحه وب در موتور های جستجو ضروری می باشد.
چشم انداز فناوری اطلاعات: سبکی نو از علم و فناوری

درباره

alireza ghayekhlooمن علیرضا قایخلو، ساکن شهر ساری مرکز استان مازندران در شمال ایران و متولد چهاردهم اردیبهشت هزار و سیصد شصت و هشت شمسی (۴, May ,1989 میلادی) هستم و در یک خانواده نسبتا پر جمعیت زندگی می کنم.

در سال ۸۶ تحت رشته مهندسی برق وارد دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل شدم (که قبلا دانشکده فنی دانشگاه مازندران شناخته می شد) و در گرایش مخابرات و الکترونیک! مشغول به تحصیل هستم و گرایشم رو خیلی دوست دارم.

علاقه مندی های من همانگونه که از محتوای وبلاگم می شود فهمید بیشتر مطالب علمی است، از سال ۸۲ تا ۸۴، با راه اندازی سایت پرشین بلاگ، اولین وبلاگ خود را با عنوان ساری وب نت ایجاد کردم که هنوز هم قابل دسترس هست.

از سال های ۸۴ تا ۸۹ هم وبلاگ نویسی را با محوریت آی تی، مقالات علمی، نجوم و مقالات کامپیوتری در بلاگفا ادامه دادم وبلاگ چشم انداز فناوری اطلاعات، خیلی براش زحمت کشیدم و روش زیاد وقت می ذاشتم و کلی دوستش دارم، در بحبوحه کنکور و درس های سنگین دانشگاهی هم نه دائم ولی هر موقع می تونستم مطلبی می نوشتم و امیدوارم تا بلاگفا باقی است وبلاگ من هم سرپا باشد. هدف اصلی من در ساخت چشم انداز فناوری اطلاعات فقط اختصاص به مطالب علمی، فناوری و آی تی، نجوم و دانلود نبود بلکه می خواستم یک صفحه جامع از خود در اینترنت به یادگار بذارم.

از ۳۰ تیر ماه ۸۹ بر روی هاست و دامین شخصی و سیستم وردپرس هشتمین سال وبلاگ نویسیم را آغاز کردم که الآن شما از این طریق اینجا رو مطالعه می کنید.

در نهایت دوستان عزیزی که فکر می کنند این حقیر در هر زمینه توانایی کمک به آن ها را دارد و یا کسانی که می توانند من را راهنمایی کنند، با من تماس بگیرند.

من منتظر انتقاد، نظرات و پیشنهادات شما هستم.

آدرس های پست الکترونیک : ghayekhloo [AT] gmail.com

info [AT] itview.ir