آگاهی از تکنولوژی های بکار رفته در هر صفحه وب بدون هیچ تخصصی
بدون هیچ وقت تلف کردن و دانش خاصی از سیستم های مدیریت محتوا و تکنولوژی های استفاده شده در یک وب سایت اطلاع پیدا کنید...
۲۴ ابزار مفید برای انتخاب و یا بررسی دامنه وب سایت
انتخاب یک دامین خوب آسان نیست، اما با ابزار های آنلاینی که در این پست به شما معرفی می شود می توانید خودتون از عهده انتخاب و مدیریت یک دامنه بر آیید...
چگونه از خوانده شدن ایمیل های مهمی که می فرستیم باخبر شویم
ممکن است برای هر فردی موقعیت هایی بوجود بیاد تا ایمیل های خاص و مهمی رو بفرسته و هر لحظه منتظر خونده شدن آن توسط طرف مقابل یعنی گیرنده و جوابش باشه، مثلا: پروپوزال های دانشجویی رو واسه اساتید فرستادن و ... برای اینکه بفهمیم نامه هایمان خونده شده یا نه با ما همراه باشید ...
منابع آزمون کارشناسی ارشد ۶ گرایش مهندسی برق + ۴ گرایش مهندسی فناوری اطلاعات
مخابرات، الکترونیک، قدرت، کنترل، مکاترونیک و بیوالکترونیک از گرایش های برق و تجارت الکترونیک، امنیت اطلاعات، شبکه های کامپیوتری و مهندسی فناوری اطلاعات از گرایش های آی تی
جلوه گوشه گرد div ها در طراحی صفحه وب
نحوه طراحی وب، استفاده به جا از تصاویر و جلوه های ویژه عامل مهمی در جلب توجه بازدید کننده و حفظ آن است. اگر کاربر وب از جلوه بصری بکار رفته و محتوا راضی باشد حتما باز هم سراغ آن صفحه وب خواهد رفت. با ما همراه باشید ...
ثبت سایت در موتور های جستجو
اکثر ترافیک وب سایت ها از دل جستجو های اینترنتی بدست می آید، بنابراین ثبت درست آدرس صفحه وب در موتور های جستجو ضروری می باشد.
چشم انداز فناوری اطلاعات: سبکی نو از علم و فناوری

تبلیغات گوگل را به دلخواه خود در آورید

Google AdSenseسرویس تبلیغات گوگل از معتبرترین سرویس های تبلیغات اینترنتی است که نه تنها در تمامی دامنه ها و خدمات شرکت گوگل به کاربران اینترنت، با آن روبرو هستیم. بلکه در بسیاری از وب سایت های دیگر نیز از سرویس تبلیغات گوگل با نام Google AdSense استفاده می شود.

امروزه سرویس های گوگل به قدری هوشمند شده اند که خیلی از این نکات و ریزه کاری های هوشمندانه حتی در نظر غالب کاربران نمی آید. یکی از این سیستم های هوشمند گوگل که شاید کمتر کسی از آن خبر داشته باشد و یا به آن فکر کرده باشد دست کاری در نمایش لینک های تبلیغاتی است که گوگل برای هر فرد در نظر می گیرد.

آیا می دانستید شما می توانید موضوع تبلیغ های نوشتاری گوگل در مرورگر خود را مدیریت کنید؟ آیا می دانستید می توانید تبلیغات را به دلخواه خود در آورید؟ آیا می دانید می شود تنها تبلیغ هایی که منتظر آن هستید را ببینید؟

Google Ads Preferencesچگونه؟ سرویس تبلیغ گوگل از اینجا برای هر آی پی کاربری و هر مرورگر خاص موضوعاتی را برای نمایش تبلیغ پیشنهاد می دهد. صفحه مورد نظر از آن شماست! می توانید مطابق با میل و سلیقه خود هر گزینه ای را حذف و یا موضوع جدیدتری را برای نمایش اضافه کنید. حتی می توانید وارد جزییات بیشتری از هر مورد خاص شوید و موضوعات ریزی را ویرایش کنید.

گوگل چگونه به صورت هوشمند این لیست اولیه را برای شما تهیه کرده است؟ گفته می شود که در مرحله اول از کش و مموری مرورگر وب – به خصوص که اگر از کروم استفاده شود نتیجه دقیق تری می دهد – در مرور صفحات و جستجوی صورت گرفته توسط هر کاربری، درتهیه موضوعات مورد علاقه استفاده می شود. مرحله بعد هم مختص دارندگان حساب های گوگل که از کلمات کلیدی مورد استفاده در جستجو ها برای تهیه لیستی از تبلیغ های دلخواه استفاده شده است.

Google Ads Preferences example cat

شایان ذکر است که دسترسی به بخش ایجاد و مدیریت سرویس تبلیغات گوگل برای آی پی کشور ما امکان پذیر نمی باشد. اما نمایش دهی تبلیغات مسلما بخاطر بحث های تجاری و مالی این گونه نمی باشد و در این مورد، گوگل تحریم های سیاسی را کنار گذاشته است.

نکته: من با آی پی های مختلف هم تست کردم بنابراین چگونگی پیدا کردن محتوای مناسب برای تبلیغات در گوگل فقط در آی پی خاص ذخیره نمیشه و از مرورگر اطلاعات مورد نیاز خودش را دائما می گیرد و نتایج در مرورگرهای مختلف بر حسب کاربری که از هر مرورگر داشته باشید و اطلاعات باقیمانده در مرورگر از مرور صفحات و جستجو های تحت وب متفاوت است! (اگر با آی پی ها و مرورگر های مختلف صفحه را بررسی کنید بعد از مدتی با خطاهای عجیب غریب مواجه می شوید و کار من بعد از یه هفته جواب داد پیشنهاد می دم در دفعات اول شما اینکار را نکنید.)

  • MSIE 8.0 Windows XP

    تصاویر زیبا بفرستید

    • Firefox 5.0 Windows 7

      راستش دقیق منظورتون را متوجه نشدم!

شما می‌توانید دیدگاه‌های این مطلب را دنبال کنید، بوسیله‌ی RSS 2.0 خوراک.